Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Студенти 3 курсу 3ДШМС групи спеціальності "Дошкільна освіта" Педагогічного факультету завершили проходження навчальної педагогічної практики " Дитина раннього віку в умовах закладу дошкільної освіти"

Студенти 3 курсу 3ДШМС групи спеціальності "Дошкільна освіта" Педагогічного факультету завершили проходження навчальної педагогічної практики " Дитина раннього віку в умовах закладу дошкільної освіти" (керівник практики ст.викладач Поліщук К.М.). На звітній конференції студенти поділилися здобутим досвідом та враженнями.

Допис у Facebook

практика ДО 3к 16.12.22 1практика ДО 3к 16.12.22 1