Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Проведення інтегрованих занять студентами у ході виробничої практики

Проведення інтегрованих занять студентами у ході виробничої практики

🌸🪁 Студенти 4️⃣ курсу бакалаврату спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова на виробничій практиці удосконалюють вміння проводити інтегровані заняття в ЗДО.

👩‍👩‍👧‍👦⚾️🪂🧩🎲🥁 Під партнерським супроводом та наставництвом керівників практики: вик. Агіляр Туклер В.В., ст.викл. Поліщук К.М., ст.вик. Клак В.О., асист. Кузьменко І.А. на четвертому тижні практики студенти проводили з дітьми інтегровані заняття, спілкувалися з батьками дітей, проводили фрагменти організації життєдіяльності дітей в першу та другу половину дня, допомагали вихователям організовувати діяльність дітей.

❗️🙂😲🙃 В спілкуванні з дітьми студенти враховували індивідуальні особливості кожної дитини, їх інтереси та емоційний стан.
🫶🇺🇦 Студенти вдячні нашим відважним ЗСУ, базам практики, викладачам та адміністрації УДУ імені Михайла Драгоманова за надану можливість здобути цінний досвід роботи з дітьми.

👶🙌 Заради майбутнього! Заради дітей!

ВІДЕО↓