Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Магістранти групи 2 ЗАМДШ випускного курсу спеціальності "Дошкільна освіта" успішно подолали останній етап практичної підготовки

Магістранти групи 2 ЗАМДШ випускного курсу спеціальності "Дошкільна освіта" успішно подолали останній етап практичної підготовки та гідно завершили Виробничу переддипломну практику (Керівник: доц. Раїса Шулигіна).

ВІДЕОЗВІТ З ПРАКТИКИ

Зміст програми практики розкриває широкий спектр можливостей для співпраці магістрантів з науковцями галузі, мотивує до вивчення актуальних напрямів діяльності наукових установ, складає підґрунтя для завершення кожним студентом-практикантом кваліфікаційного магістерського дослідження. Зокрема узагальнення та систематизації зібраних матеріалів, оприлюднення результатів досліджень, отримання практичного досвіду тощо.

Отже, твердження Джорджа Бернарда Шоу про те, що "Єдиний шлях, що веде до знання, – це діяльність", було повністю підтверджено високими результатами практичної підготовки магістрантів.

Успіхів та нових досягнень у самостійній педагогічній діяльності майбутнім фахівцям галузі дошкільної освіти.