Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Феєричне новорічне свято для дітей «У гостях у Попелюшки👸🏼»

Феєричне новорічне свято для дітей «У гостях у Попелюшки👸🏼»

🎊🎄Феєричне новорічне свято для середньої групи під назвою «У гостях у Попелюшки👸🏼» у приватному закладі дошкільної освіти «Wonderland» організували Толпиго Катерина та Рябенко Тетяна, студентки 4⃣ курсу з групи 4-А спеціальності "Дошкільна освіта" Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

🧒🏻👧🏼👸🏼 Дітки допомагали Попелюшці перебирати зерно🧹, готували піцу🍕, грали в сніжки❄️, грали в оркестрі та співали пісні англійською😴, водили хороводи разом з Попелюшкою 🤗.

В кінці діти разом з батьками 👨‍👩‍👧‍👦 взяли участь у чудовому майстер-класі створюючи новорічну цукерку🍬.