Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Другий тиждень практики студентів 4 курсу бакалаврату спеціальності "Дошкільна освіта"

Студенти 4 курсу бакалаврату спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова успішно продовжують виробничу практику.

Під супроводом керівників практики: вик. Агіляр Туклер В.В., ст.викл. Поліщук К.М., ст.вик. Клак В.О., асистент Кузьменко І.А. здобувають досвід професійної діяльності вихователя.

На другому тижні практики студенти вивчали особливості організації освітнього процесу в ЗДО, самостійно проводили фрагменти організації життєдіяльності дітей в першу та другу половину дня, розробляли календарне планування освітньої роботи з дітьми в ЗДО, переймали досвід роботи з дітьми у кваліфікованих вихователів.

Натхнення та педагогічних звершень студентам-практикантам!

Практ ДО 4к 4.11.23 1Практ ДО 4к 4.11.23 1