Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Наукова робота викладачів кафедри ДО Вітаємо провідних науковців кафедри з почесною відзнакою

Вітаємо провідних науковців кафедри з почесною відзнакою

Більше інформації про наукову роботу викладачів кафедри за покликанням: https://kppdo.fpp.npu.edu.ua/naukova-robota/vykladachi

Інститут модернізації змісту освіти за вагомий внесок у розбудову Нової української школи, забезпечення якісної науково-методичної, психолого-педагогічної та дизайнерської експертиз навчальної й навчально-методичної літератури нагородив Подякою Інституту експертів предметної комісії з дошкільної педагогіки і психології, завідувачку кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, професора Ганну Цвєткову та доцента кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Софію Довбню.

Дружній колектив кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова щиро радіє та вітає провідних науковців кафедри з почесною відзнакою.

Бажаємо Ганні Георгіївні та Софії Олегівні невичерпної енергії та оптимізму для подальших творчих злетів на освітянській ниві.

гостьова лекція 23.11.22 1