Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Наукова робота викладачів кафедри ДО Майстер-клас доцента Гальченко Вікторія Миколаївна на тему "Копіг-стратегії особистості як засіб подолання стресу" в рамках Днів науки в НПУ імені М.П. Драгоманова

18 травня 2022 року викладачами кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти педагогічного факультету було організовано й проведено майстер-клас 🙂"Копіг-стратегії особистості як засіб подолання стресу", який відбувся в рамках Днів науки в НПУ імені М.П. Драгоманова (спікер: доцент Гальченко Вікторія Миколаївна).

Роботу майстер-класу розпочала завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, професор Цвєткова Ганна Георгіївна, яка побажала викладачам та студентам плідної праці, миру й добра. Онлайн-захід пройшов на одному диханні. Учасники (яких було понад 60) виявляли високу активність та зацікавленість під час інтерактивної взаємодії та пішли задоволеними з багажем технік самодопомоги у стресових ситуаціях.

Позитивні відгуки учасників свідчать про необхідність проведення подібних заходів на факультеті з метою підтримки студенства у важкі воєнні часи.

Із ходом лекції можна ознайомитися за посиланням (🎥️

💙💛Разом до Перемоги!