Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Наукова робота викладачів кафедри ДО Гостьова лекція Олени Геннадіївни Брежневої – головного наукового співробітника лабораторії дошкільної освіти та виховання Центру розвитку дитини та дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України

20 травня 2022 року відбулася гостьова лекція доктора педагогічних наук, головного наукового співробітника лабораторії дошкільної освіти та виховання Центру розвитку дитини та дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України Олени Геннадіївни Брежневої.

На лекції були присутні здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти, спеціальності 012 Дошкільна освіта.

У межах лекції на тему «Практико-орієнтовані підходи до формування базових особистісних якостей старших дошкільників» було презентовано актуальні аспекти у взаємодії дорослий-дитина та підготовці майбутніх педагогів до цієї проблематики:

• дошкільна зрілість як поняття;
  • тематичний підхід до формування базових особистісних якостей у дітей старшого дошкільного віку (ФБОЯД);
  • провідні принципи реалізації виховних завдань в освітньому процесі ЗДО;
  • форми організації освітнього процесу з формування БОЯД; методи, що забезпечують найбільший розвивально-виховний ефект.

Студенти та аспіранти були приємно вражені інформацією, поставили ряд запитань лектору та взяли до своєї педагогічної скарбнички корисні практичні матеріали.

Педагогічна родина вдячна Олені Геннадіївні за проведену високо майстерно лекцію, взаємообмін враженнями. До нових зустрічей!

Із ходом лекції можна ознайомитися за посиланням (🎥️