Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Наукова робота викладачів кафедри ДО Авторський навчальний посібник Ірини Товкач «Розвивальні картки з іграми та вправами для формування мовленнєвої компетентності в дітей старшого дошкільного віку»

🐥📒🫂💤 Презентуємо авторський навчальний посібник кандидата психологічних наук, старшого викладача кафедри дошкільної освіти Ірини Товкач «Розвивальні картки з іграми та вправами для формування мовленнєвої компетентності в дітей старшого дошкільного віку», який розраховано на індивідуальну роботу дорослого з дитиною, а також для проведення групової роботи за наявності карток у кожної дитини. Картки можна використовувати як окреме видання для учнів 1️⃣-го класу, так і в комплекті з навчально-методичним посібником авторки Ірини Товкач, «Пізнаємо грамоту разом. Формування мовленнєвої компетентності в дітей старшого дошкільного віку» серії «Щабельки».

🫴https://www.youtube.com/watch?v=X_VKrANF7fo