Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Аспіранти кафедри Представлення звітів аспірантів на засіданні кафедри дошкільнї освіти (27.11.23)

🎓🔎📊🔬📚 На засіданні кафедри дошкільної освіти 27.11.2023р. здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (дошкільна освіта) в усній формі представлений звіт результатів виконання індивідуального плану наукової роботи.

👥🔐 Керівники аспірантів та викладачі кафедри дошкільної освіти на чолі із завідувачкою, д.п.н.проф. Ганною Георгіївною Цвєтковою із зацікавленістю вислухали аспірантів, ставили запитання за темою, зорієнтували на напрямках подальших наукових пошуків та побажали успіхів у дослідженнях.

аспіранти ДО 27.11.23 1