Віртуальна подорож у світ Дошкілля 🎥

😉 Хей, абітурієнти‼️!

🎓🤗🫶🧒🏻👧🏼🪁🧸Магістрантка 2 курсу Аня Лейба з групи ІІ МДШ зі спеціальності 012 Дошкільна освіта запрошує вас поринути у захоплюючу подорож до дивовижного світу дитинства, де дорослі та діти активно взаємодіють, грають, пізнають, експериментують, створюють, фантазують, відкривають та весело розважаються.

🥰👩‍👧‍👦 Під час цієї подорожі ви познайомитеся з цікавою та унікальною професією вихователя, відчуєте справжнє диво виховання, яке відбиває те, як педагоги впливають та життя маленьких підопічних, будують основи для майбутнього, і відкривають світ дитячих фантазій та навчання. Але це не все‼️

😀🙌 Ролик-подорож також пропонує велику нагоду для тих, хто мріє навчатися на цій захоплюючій спеціальності.
💫 🤗 Заклад вищої освіти Український державний університет імені Михайла Драгоманова відкриває свої двері для майбутніх студентів, даруючи їм шанс отримати та поглибити свої знання у сфері дошкільної освіти, щоб стати висококваліфікованими вихователями та сприяти розвитку молодого покоління.

ВІДЕО↓

Відео мг 2к А Лейба 12.11.23