Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Абітурієнт кафедри дошкільної освіти Консультація для вступників у магістратуру до вступного фахового іспиту (17.07.23)

🎓📚 1️⃣7️⃣ липня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ комісією вступного фахового іспиту з кафедри дошкільної освіти проведено для вступників на другий (магістерський) рівень консультацію до іспиту.

📥 Завідувачка кафедри дошкільної освіти, докторка пед. наук, проф. Ганна Цвєткова та секретарі комісії – старший викл. Катерина Поліщук та асист. Галина Шелепко ознайомили присутніх із структурою проведення вступного фахового іспиту, діями в разі повітряної тривоги та за неможливості вийти на зустріч, правилами поведінки online.

🗂 Про характер питань білетів та використання рекомендованої літератури з психології дитячої, дошкільної педагогіки та фахових дисциплін розповіли абітурієнтам доц. Вікторія Гальченко, доц. Софія Довбня, доц. Вікторія Ходунова, доц. Наталія Левінець.

консультація Мг ДО ВФІ 17.07.23консультація Мг ДО ВФІ 17.07.23