Ви тут:  Головна Аспірантові Оголошення й події Участь аспірантів в обговоренні проєкту «Трансверсальні компетентності»

Участь аспірантів в обговоренні проєкту «Трансверсальні компетентності»

27 квітня 2021 року викладачі та аспіранти кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти факультету педагогіки та психології долучилися до обговорення проєкту «Трансверсальні компетентності» з Хоменко Григорієм Дмитровичем та представниками Тернопільського педагогічного університету. Під час полілогу внесли пропозиції щодо назви та форми проєкту. Також виникла ідея створення нової освітньої програми, що передбачає комплексні дисципліни і модулі з врахуванням всіх компетентностей.

Спільні зусилля у проєкті всіх 5 залучених університетів скоординують нові етапи та шляхи роботи, що надасть можливість Національному педагогічному університету імені М.П.Драгоманова відкрити нові горизонти на міжнародній науковій арені.

27.04.21 Хоменко 1

27.04.21 Хоменко 2