Ви тут:  Головна Аспірантові Оголошення й події Playful Schools Conference: онлайн-конференція для педагогів і студентів педагогічних закладів освіти (27-29.03.23)

Шановні колеги, ми раді повідомити, що з 27 по 29 березня 2023 року буде проходити безкоштовна онлайн-конференція Playful Schools Conference, яку організовує the LEGO Foundation разом із Project Zero у Вищій школі освіти Гарвардського університету та Міжнародною школою Біллунда (ISB).

Playful Schools Conference 23

Конференція буде цікава й корисна педагогам та студентам педагогічних закладів освіти. Під час конференції ви зможете дізнатися більше щодо впровадження діяльнісного підходу в закладах освіти різних куточків світу, а також отримаєте натхнення та практичні поради від міжнародних колег.

Мова конференціїанглійська.

Ознайомитися з програмою конференції та обрати тему, яка найбільше Вас цікавить, можна за покликанням↓

Обирайте зручний для Вас час участі в конференції:

1 сесія – 9:00 до 11:30 за Центральноєвропейським часом (CET).
2 сесія (повтор) – 16:00 до 18:30 за Центральноєвропейським часом (CET).

Зареєструватися на безкоштовну участь можна за покликанням↓

Підтвердження та покликання на онлайн-трансляцію буде надіслано на вашу електронну адресу.

Сайт конференції: https://learningthroughplay.com/playful-schools-conference

Playful Schools Conference 23