Ви тут:  Головна Uncategorised Навчально-виховні екскурсії !!!

Навчально-виховні екскурсії !!!

IMAG2361Впродовж травня-червня викладачами кафедри педагогіки і методики початкового навчання доц. Т.М.Васютіною та доц. Л.І.Телецькою проводяться навчально-виховні екскурсії з методики навчання освітньої галузі «Природознавство». Мета екскурсій – закріпити у студентів знання про матеріальну базу навчання природознавству, розширити горизонти їх застосування у ході власної педагогічної діяльності та популяризувати роботу   позашкільних закладів освіти і                                                        науково-дослідних установ.

Базами для проведення екскурсій є Національний еколого-натуралістичний центр та об'єднана гідрометеорологічна станція «Київ». Студентська спільнота та викладачі природничого циклу щиро дякують дирекції та співробітникам цих установ за співпрацю:
Національний еколого-натуралістичний центр
Вербицькому В.В. − директору, доктору педагогічних наук, професору, академіку Академії наук вищої освіти України,
Пінчуку М. О. − завідувачу відділом аграрних досліджень та рослинництва,
Мазуру П. О. − завідувачу науково-дослідної лабораторії садівництва.

Центральна геофізична обсерваторія
Косовцю О.О. – директору Центральної геофізичної обсерваторії,
Гапиченко Н.В.- начальнику об'єднаної гідрометеорологічної станції «Київ»,
Журавель Л.В. – завідувачу сектором метеорологічних спостережень об'єднаної гідрометеорологічної станції «Київ».

IMAG2361

Біля входу у Національний еколого-натуралістичний центр

IMG 0344                                                                         Відділ гідробіології

IMG 0355                                                                              Зимовий сад

IMG 0349                                                                   Куточок живої природи

IMAG2345  IMAG2357

Музей хліба

IMAG2427                                            Об'єднана гідрометеорологічна станція «Київ»

IMAG2424                  Особливості вимірювання температури на поверхні ґрунту та на різних глибинах

IMAG2438                                                        Журавель Л.В. пояснює будову опадоміра

IMAG2439Марля, яка добу була на повітрі, є предметом дослідження фахівців з відділу радіоекологічного контролю.