Педагогічний факультет Українського державного університету імені Михайла Драгоманова продовжує впевнено прокладати курс до інтелектуального лідерства та науково-освітнього прориву. Вагомим етапом на цьому шляху стало підписання стратегічного договору з Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького щодо співпраці у реалізації програм внутрішньої академічної мобільності для всіх учасників освітнього процесу, включно зі здобувачами першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.

 

National Bohdan Khmelnytsky University of Cherkasy

 

Педагогічний факультет Українського державного університету імені Михайла Драгоманова продовжує розширювати науково-освітні горизонти. Черговим кроком на цьому шляху стало підписання угоди про співпрацю з Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка.

 

Угода ЦДУ ім.В.Він 0425

 

7 травня 2024 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Діяльнісний підхід у початковій освіті в реаліях сьогодення: виклики та перспективи освітньої реформи».

 

Увесь колектив кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки (завкафедри професор Олена МАТВІЄНКО) разом зі студентами бакалаврату та магістратури взяли участь у її роботі.

 

На пленарному засіданні університет представляла докторка педагогічних наук, професорка Тетяна ВАСЮТІНА з доповіддю «Діяльнісний підхід у процесі формування основ громадянської та природничої компетентностей учнів початкової школи засобами картографічних навчальних посібників».

 

Конф Черкаси 07.05.24 1

 

Вчитель року 2024 ОМ Янковська

 

З 29 січня по 22 лютого проходив І міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2024» номінація «Образотворче мистецтво». Доцент Янковська Інна Миколаївна взяла активну участь у співпраці з Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка, Інститутом післядипломної освіти.


Як полегшити майбутнім вчителям вхід у професію? Команда українських освітян, серед яких найкращі педагоги-практики, підготувала програму менторства для майбутніх учителів (як складову практики студентів 4 курсів педагогічних спеціальностей), аби покращити практичні навички підготовки здобувачів вищої педагогічної освіти, підвищити престижність роботи в школі та показати великі можливості сучасної освіти для української молоді.

 

Проєкт з менторства СТАРТ

Page 1 of 4