Кафедра практичної психології Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова організовує форум на тему:
«Психологічна допомога особистості: проблеми сьогодення»
🗓 24 квітня 2025 року
⏰ 12:30
📍 вул. Пирогова, 9 — Центральний корпус, актова зала
На вас чекає обговорення
актуальних психологічних викликів, пошук рішень та підтримка в атмосфері професіоналізму й взаєморозуміння 🤍
💬Приходьте, аби надихнутися, поділитися досвідом і знайти нові ідеї!
Чекаємо саме на тебе 🤗‼️
МАЙСТЕР-КЛАСИ ТИЖНЯ ПСИХОЛОГІЇ
👍Тиждень психології вже зовсім скоро!
Три дні — три потужні майстер-класи від психологів, викладачів і практиків!
🗓 Коли?
🟡25.04 | 🟡28.04 | 🟡29.04
🌟 О котрій?
о 14:00
🖥 Місце зустрічі
📍 вул. Олександра Кониського, 8/14 — Гуманітарний корпус, ауд. 4.1 а
Т Е М И
✔️«Самовідновлення особистості в умовах військового часу» ГО «THERAPY OF WIN»
✔️Розвиток самосвідомості особистості фотодуальним методом
✔️Психологічний супровід нейророзвитку дитини дошкільного віку
10 квітня 2025 року на Педагогічному факультеті Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулося секційне засідання кафедри практичної психології «Перлини наукового пошуку у психології» в межах звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2025».
Секція включала: Підсекцію 1. Психолого-педагогічне забезпечення освітнього процесу: реалії і перспективи та Підсекцію 2. Психологічні особливості розвитку особистості в умовах кризового суспільства. Проходила в онлайн-форматі на платформі Google Meet, що забезпечило широке охоплення учасників і сприяло активному обговоренню актуальних проблем психології.
У контексті стабілізації психоемоційного стану особистості 15 березня 2025 року кафедра практичної психології Педагогічного факультету розпочала проведення серії онлайн-семінарів-тренінгів для студентів та викладачів. Ці заходи є частиною міжнародного науково-практичного проєкту, реалізованого у співпраці УДУ імені Михайла Драгоманова з Вісбаденською Академією психотерапії, на тему «Психолого-педагогічні умови формування сучасного психолога у процесі професійної та післядипломної підготовки».
У рамках міжнародного проєкту «EU4YOUTH – Post-conflict Education and Trauma-Informed Pedagogy Programme», що реалізовується у партнерстві між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Університетом Вітаутаса Магнуса (Литва), відбувається справжнє перезавантаження знань із психологічної допомоги при переживанні травматичного досвіду.
26 та 27 березня 2025 року було проведено лекційне та тренінгове заняття на тему «Психосоматика стресу: профілактика та відновлення». Зміст занять, їх структуру та презентаційний матеріал готували разом професори Тарас Олефіренко і Олександр Митник. Зокрема, завдання для самоконтролю, систему проблемно-пошукових завдань підготував професор Тарас Олефіренко. Заняття провів професор Олександр Митник. Захід вирізнявся надзвичайною інтерактивністю, адже його учасники, студенти спеціальності «Психологія» та інших спеціальностей, активно долучалися до обговорень, аналізували реальні кейси та розбирали конкретні ситуації з професійного досвіду.