У межах реалізації міжнародного освітнього проєкту «EU4YOUTH – Post-conflict Education and Trauma-Informed Pedagogy Programme», що здійснюється у партнерстві між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Університетом Вітаутаса Магнуса (Литва), 29 травня 2025 року відбулося чергове лекційно-тренінгове заняття на тему: «Соціальні та культурні чинники переживання втрати». Заняття готували і проводили у тандемі професор Олександр Митник та доцент Валентина Харламенко.
🔔 Запрошуємо на майстер-клас!
🗓 19 травня 2025 року 🕔 Початок о 17:00
📍 Формат: онлайн (Google Meet) 🔗 Приєднатися до зустрічі
👩🏫 Спікер: Унінець Ірина Михайлівна
Доктор філософії (PhD), доктор економічних наук, професор
🎯 Тема:
Застосування Моделі Балансу Носсрата Пезешкіана для трансформації освітнього процесу в напрямі психотерапевтичного впливу.
📌 У програмі:
- Практичні техніки допомоги та самодопомоги
- Обговорення прикладів впровадження Моделі Балансу в освіті
🤝 Чекаємо всіх колег і здобувачів освіти!
Запрошуємо до участі в серії практико-орієнтованих воркшопів у межах міжнародного проєкту EU4YOUTH – Post-conflict Education and Trauma-Informed Pedagogy Programme:
📅 19–22 травня 2025 року
📌 Понеділок, 19.05 | 17:00
Ірина Унінець
«Застосування Моделі Балансу Н. Пезешкіана для забезпечення освітнього процесу як психотерапевтичного»
📌 Вівторок, 20.05
⏰ 14:00
Світлана Геращенко
Центр позашкільної освіти «Оберіг» (Боярка, Київська обл.)
«Сучасні підходи до організації позашкільної освіти для дітей з особливими освітніми потребами в умовах пермакриз»
⏰ 17:00
Ірина Тарасова, Алекс Гершанов
«Інструменти ефективного викладання в період стресу та військових викликів»
📌 Середа, 21.05 | 11:00
Тетяна Гребенюк, Ірина Сасіна
КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Димерської селищної ради
«Підготовка фахівців спеціальної освіти та психології: адаптивні стратегії в умовах тривалої кризи»
📌 Четвер, 22.05 | 13:00
Ірина Сасіна, Світлана Геращенко
ІРЦ Шевченківського району м. Києва
«Інклюзивне освітнє середовище: як врахувати потреби дітей з особливими освітніми потребами»
📍До участі запрошуються викладачі, педагоги, психологи, здобувачі освіти, працівники інклюзивних центрів та всі, хто працює в умовах освітніх викликів.
Захід реалізується за підтримки Європейського Союзу, Міністерства закордонних справ Литви, а також партнерських організацій.
У межах міжнародного освітнього проєкту «EU4YOUTH – Post-conflict Education and Trauma-Informed Pedagogy Programme», що здійснюється у партнерстві між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Університетом Вітаутаса Магнуса (Литва) розпочато реалізацію нової навчальної програми «Особливості переживання горя та втрати», яка є системним продовженням попередньої програми «Психологічна допомога особистості при переживанні травматичного досвіду». Якщо у першій увага зосереджувалася на загальних підходах до стабілізації стану людини в кризових ситуаціях, то новий курс заглиблюється у специфіку втрати як одного з найпоширеніших та найглибших варіантів кризового стану.
У межах реалізації освітнього проєкту «EU4YOUTH – Post-conflict Education and Trauma-Informed Pedagogy Programme», що впроваджується у співпраці між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Університетом Вітаутаса Магнуса (Литва), відбулися чергові лекційне та тренінгове заняття, присвячені темі: «Розвиток резильєнтності особистості як ключової якості в кризових умовах», яка є складовою навчального курсу «Психологічна допомога особистості при переживанні травматичного досвіду». Заняття провів професор, декан педагогічного факультету Тарас Олефіренко. Завдання для самоконтролю, тренінгові вправи підготував професор, завідувач кафедри практичної психології Олександр Митник.