You are here:   Home Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри На X Всеукраїнській науково-практичній студентській інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки»

На X Всеукраїнській науково-практичній студентській інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки»

31 березня 2023 року магістри і бакалаври кафедри взяли участь у X Всеукраїнській науково-практичній студентській інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки». Цього року конференція була ювілейною та за міжнародної участі партнерів з університетів Польщі. Робота конференції передбачала обмін досвідом між майбутніми вчителями, вихователями, практичними психологами та митцями, що навчаються у вітчизняних коледжах та університетах. Учасники обговорили можливі шляхи розв’язання актуальних проблем сучасної української освіти в умовах воєнно-політичних, соціально-економічних та інформаційних викликів ХХІ століття.

Х конф Простір студ 31.03.23 1


Із великим зацікавленням було сприйнято виступ на пленарному засіданні конференції магістерки першого року навчання Анастасії Зелінської «Омаж як інноваційний навчальний інструмент апропріації художньої манери портретів Поля Сезанна», яка поділилася власним досвідом творчої роботи над омажами портретів художника, аналізуючи педагогічний потенціал подібного навчального завдання для студентів закладів вищої художньої освіти.

 


Покликання на сертифікати та матеріали Конференції:
https://drive.google.com/drive/folders/1qyR6U0dqDG_7mrud7CdRR5uqiRlfWEwo?usp=sharing

 

програма Науковий простір студента 23.04.2023програма Науковий простір студента 23.04.2023програма Науковий простір студента 23.04.2023

 



Х конф Простір студ 31.03.23 1

 

Х конф Простір студ 31.03.23 1

 

Х конф Простір студ 31.03.23 1

 

Х конф Простір студ 31.03.23 1


У роботі секції було представлено мистецтвознавчі розвідки Наталії Сад щодо міських мотивів у творчості українських акварелістів, Катерини Юхновської щодо тенденцій сучасного прикладного мистецтва Львівщини у творчості мисткині Дарії Альошкіної, Анни Янчак щодо композиції як інструменту виразності портретного образу. Магістри зверталися також і до актуальних проблем навчання образотворчого мистецтва у закладах вищої художньої освіти, зокрема, у доповідях Олександри Карпенко «Особливості навчання обазотворчого мистецтва студентів з вадами слуху в закладах вищої освіти», Анни Гавриліної "Допоміжні інструменти роботи з Adobe Illustrator у навчанні студентів закладів вищої освіти векторній графіці», Єлізавети Штефан "Сучасні методики навчання студентів закладів вищої освіти живопису натюрморту» та інших. За матеріалами доповідей підготовлено збірник конференції, в якому наші студенти представили свої статті.

 

ТРАНСЛЯЦІЯ Конференції (↓)

 

ВІДЕОЗАПИС конференції на Google Диску(↓)