Центр психологічної підтримки Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова — це простір довіри та професійної допомоги, створений на базі кафедри практичної психології факультету. Ми працюємо для того, щоб кожен студент, викладач або співробітник університету мав можливість отримати якісну психологічну підтримку у складний момент, відчути себе почутим і зрозумілим.
На нашому Telegram-каналі⬅️ ви ознайомитеся з корисними матеріалами про ментальне здоров’я, інформацією про заходи Центру, психологічні поради та анонси подій.
Більше про нас можна дізнатися також на нашій Facebook-сторінці⬅️. Там ви знайдете актуальні новини, статті та ініціативи нашої служби.
Якщо ви потребуєте особистої підтримки — запрошуємо записатися на індивідуальну психологічну консультацію за цим посиланням:
🔗 https://forms.gle/yTZpMog1xMirBZQi7
Ваші враження для нас дуже важливі. Ви можете залишити відгук про роботу Центру тут:
📝 https://forms.gle/PjHX4QrsPPZsvQDG7
У контексті стабілізації психоемоційного стану особистості 15 березня 2025 року кафедра практичної психології Педагогічного факультету розпочала проведення серії онлайн-семінарів-тренінгів для студентів та викладачів. Ці заходи є частиною міжнародного науково-практичного проєкту, реалізованого у співпраці УДУ імені Михайла Драгоманова з Вісбаденською Академією психотерапії, на тему «Психолого-педагогічні умови формування сучасного психолога у процесі професійної та післядипломної підготовки».
У рамках міжнародного проєкту «EU4YOUTH – Post-conflict Education and Trauma-Informed Pedagogy Programme», що реалізовується у партнерстві між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Університетом Вітаутаса Магнуса (Литва), відбувається справжнє перезавантаження знань із психологічної допомоги при переживанні травматичного досвіду.
26 та 27 березня 2025 року було проведено лекційне та тренінгове заняття на тему «Психосоматика стресу: профілактика та відновлення». Зміст занять, їх структуру та презентаційний матеріал готували разом професори Тарас Олефіренко і Олександр Митник. Зокрема, завдання для самоконтролю, систему проблемно-пошукових завдань підготував професор Тарас Олефіренко. Заняття провів професор Олександр Митник. Захід вирізнявся надзвичайною інтерактивністю, адже його учасники, студенти спеціальності «Психологія» та інших спеціальностей, активно долучалися до обговорень, аналізували реальні кейси та розбирали конкретні ситуації з професійного досвіду.
26-28 лютого 2025 року у межах міжнародного освітнього проєкту «EU4YOUTH – Post-conflict Education and Trauma-Informed Pedagogy Programme» на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова було проведено лекційне і тренінгове заняття на тему «Кризове консультування. Особливості психологічної допомоги особистості, яка перебуває у стані стресу».
У межах реалізації освітнього проєкту «EU4YOUTH – Post-conflict Education and Trauma-Informed Pedagogy Programme», учасниками якого є Український державний університет імені Михайла Драгоманова та Університет Вітаутаса Магнуса (Литва), у зв'язку з реаліями сьогодення було оновлено курс «Психологічна допомога особистості при переживанні травматичного досвіду» певними підтемами з кризового консультування та відновлення у результаті стресу, зокрема: «Стрес-менеджмент: як керувати напругою у повсякденному житті», «Психосоматика стресу: профілактика та відновлення».